Özsafir Gold

HAKKIMIZDA

Özsafir Gold, kuyumculukta 1996 yılından başlayan sektör tecrübelerine yenilikçi bir duruş ekleyerek modern tasarım ve koleksiyonlarla 2010 yılında Muğla Fethiye’de kuruldu.

Oluşturduğu güven duygusuyla kısa sürede Fethiye’nin önde gelen kuyumcularından olan Özsafir Gold’u, 2016 yılında açılan Çınar Gold ile 2020 yılında faaliyetlerine başlayan Bahar Gold şubeleri izledi.

Özsafir Gold, tercih ettiği markaları ve müşteri memnuniyetiyle Fethiye kuyumculuk ve sarrafiye sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırarak yoluna devam ediyor.

Ayrıca Özsafir Gold tüm şubelerinde aktif olarak devam ettiği Western Union uluslararası para transferi hizmeti ile, kolayca Fethiye’den dünyanın dört bir tarafına para transferi yapma imkanı sağlamaktadır.

Ürün grupları ve hizmetlerimiz

Özsafir Gold olarak her yaştan kadın, erkek ve çocuklara özel bilezik, düğün takıları, yüzük, küpe, kolye, bileklik, saat, kelepçe, alyans, set, tuğra çeşitleri, pırlanta, tek taş, beş taş takı gruplarımız ve Western Union uluslararası para transferi imkânlarımızla tüm şubelerimizde hizmetinizdeyiz.

HEDEFİMİZ

Farklı beklenti ve bütçelere cevap verebilme özelliğimiz sayesinde 7’den 77’ye tüm müşterilerimizin mutluluğuna katkıda bulunmak…

DEĞERLERİMİZ
  • Güler yüzlü hizmet
  • Satış sonrası da devam eden sıcak ilgi
  • Marka değeri yüksek kaliteli takı ve aksesuar seçenekleri
  • Ölçü ve hesaplamalar konusunda azami dikkat
  • Güven duygusunu her şeyin önünde tutan ticaret anlayışı